Wybierz Kraj/Język: 
The Botanicals

Naturalna mieszanka botaniczna

Lifestyles tworząc formułę Intra połączyła starożytną mądrość i wiedzę na temat roślin z nowoczesną nauką i technologiami. Od 1992, wysokiej jakości mieszanka botaniczna Intra jest używana z doskonałym skutiem przez milony ludzi na całym świecie.

Starożytna wiedza + Zaawansowana Nauka = Lepiej Razem!

 

Łącząc starożytną wiedzę z zaawansowaną, nowoczesną nauką!

Starożytni zielarze ze wszystkich zakątków świata dobrze znali potęgę drzemiącą w roślinach. Tradycyjna mądrość owych zielarzy została zaadoptowana do stworzenia mieszanki 23 przetestowanych czasem ekstraktów botanicznych, które znajdują się w formule Intra.

 

Ty + Intra = Lepiej Razem!

Odpowiednia i bezpieczna dla wszystkich grup wiekowych, jedna, lub dwie uncje Intra dzienne dożywiają komórki naszego organizmu i dostarczają odpowiedniej ilości roślinnych składników odżywczych, które pozwalają nam zapewnić organizmowi tego co potrzebuje, a czego nie odnajdujemy w naszej nowoczesnej diety.

Kluczem do efektywności działania preparatu Intra jest efekt synergii, – który sprawia, że połączone ze sobą zioła działają dużo lepiej niż każde z osobna w postaci monoproduktu. Innymi słowy, 23 ekstrakty botaniczne zawarte w preparacie Intra, działają dużo lepiej kiedy są razem!

 

 
© 2021Lifestyles International Holdings Corporation. All Rights Reserved.