Wybierz Kraj/Język: 
Better Together

Czym są ekstrakty botaniczne?

Kiedy mówimy o ekstraktach botanicznych, mamy na myśli to, co pozyskujemy/ekstraktujemy w różnych części roślin – np. korzeni, liści, kory, jagód i kwiatów. Czasami używa się całej rośliny innymi razy tylko tej części, która wykazuje właściwości lecznicze.

Opisy i receptury niektórych mieszanek botanicznych pochodzą z przed 3000 lat. Wiele z tych receptur było przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Te, które przetrwały próbę czasu do dziś dnia są używane przez świat medyczny na całym świecie i są swego rodzaju swoistym potwierdzeniem na to że rośliny działały, działają i będą działały na nasze zdrowie.

Ludzki Organizm + Ekstrakty Botaniczne = Lepiej Razem!

 

Korzyści, jakie otrzymujemy po połączeniu ze sobą w jednej formule 23 naturalnych ekstraktów botanicznych są niesamowite.

Wiele lat trwały badania, testy i przyglądanie się różnym innym formułom, zanim skomponowano perfekcyjnie działającą mieszankę Intra. Owe 23 naturalne ekstrakty botaniczne zostały specjalnie ze sobą połączone, ilościowo i jakościowo, tworząc formułę, która wspiera osiem biologicznych systemów naszego organizmu.

Efekt? Intra wędruje dokładnie tam, gdzie jej potrzebuje organizm – dając nam odpowiednią mieszankę fitonutrientów, dzięki czemu jesteśmy zdrowi i silni.

 
 
 
© 2021Lifestyles International Holdings Corporation. All Rights Reserved.