Wybierz Kraj/Język: 
Better Together

Intra: balansuje osiem biologicznych systemów naszego organizmu

Czy prowadzisz zdrowy tryb życia i dobrze się odżywiasz? Przez tysiące lat, Chińczycy wierzyli, że secret życia krąży wokól Pa-kua, w symbolice chińskiej był to uniwersalny znak filozofii tao, wprowadzony prawdopodobnie przez legendarnego mędrca Fu Hi, założyciela cesarstwa chińskiego.

Jest to ośmiobok z wpisanym w centrum znakiem tai chi, symbolizującym jedność rządzących przyrodą opozycyjnych pierwiastków yin i yang. Boki ośmiokąta składają się z 8 podstawowych trigramów stanowiących podstawę Księgi Przemian - I Ching. Może nie jest to tylko zbieg okoliczności, że nasz organizm również składa się z ośmiu systemów biologicznych – trawienny i energetyczny, immunologiczny, hormonalny (endokrynologiczny) kostno-stawowy, nerwowy, rozrodczy, antyutleniający oraz sercowo-naczyniowy. Nasze zdrowie, energia i siła, zależy przede wszystkim od poprawnego działania tych wszystkich systemów.

Celem Lifestyles jest pomóc Ci osiągnąć biologiczną równowagę, która z kolei zapewni zdrowie, wellness i energię potrzebną do tego, aby “Żyć Lepiej. Każdego Dnia”

Intra + Ty = Optymalny poziom energii, siły i zdrowia!

 

Nawet i dzisiaj, wiele różnych kultur na całym świecie używa roślin, aby utrzymywać i poprawiać swoje zdrowie.

Czy wiedziałeś, że ponad 25% przepisywanych lekarstw na receptę jest pozyskiwanych i produkowanych właśnie z roślin?

 
 
 
© 2022Lifestyles International Holdings Corporation. All Rights Reserved.