Wybierz Kraj/Język: 
Better Together

Co to znaczy “Lepiej Razem?”

Jest wiele rzeczy w życiu, które działają dużo lepiej razem. Prawie tak, jakby były stworzone dla siebie: samochód i benzyna, popcorn i kino, komputer i internet.

Lifestyles odkryła, więcej rzeczy, które działają dużo lepiej, kiedy są razem. Jedną z nich jesteś TY i Intra. 23 ekstrakty botaniczne, które znajdują się w każdej butelce preparatu Intra i które działają dużo lepiej, kiedy są razem, balansując funkcje biologiczne 8 najważniejszych systemów naszego organizmu i działają wtedy na Twój organizm, kiedy Ty je używasz.

dzisiejsza, codzienna dieta, zapewnia Ci odpowiedniej ilości roślinnych składników odżywczych?

Rośliny zawierają w sobie wiele ważnych składników odżywczych, których nie odnajdziemy w innej żywności. Dieta naszych przodków w głównej mierze składała się właśnie z roślin, my natomiast, raczej nie żujemy kawałka kory drzewnej, i nie spożywamy, na codzień tego, co rośnie w lesie.

Fitonutrienty oraz antyutleniacze odnajdywane w roślinach są bardzo unikalne i mają ogromną wartość dla naszego zdrowia, zwłaszcza w przypadkach życia w stresie, zanieczyszczeniu oraz w modelu, jaki przeważa w dzisiejszych, mało ruchliwym trybie życia, jaki prowadzimy.

Intra to naturalny supplement roślinny, którego zadaniem jest dostarczenie twojemu organizmowi właśnie tego co nasi przodkowie mieli na co dzień. To najlepsze, co natura ma nam do zaoferowania w butelce, co pomaga nam wprowadzić równowagę do naszego codziennego, zagonionego życia.

Fitonutrienty + antyutleniacze zawarte w butelce Intra = Lepiej Razem

 
 
© 2022Lifestyles International Holdings Corporation. All Rights Reserved.