Zvolte zemi/Jazyk: 
Rostlinné látky

Přírodní bylinná směs

V přípravku Intra, přírodním bylinném doplňku výživy vytvořeném na míru dnešnímu životnímu stylu, společnost Lifestyles spojuje prastarou znalost bylin s poznatky moderní vědy. Od roku 1992 si prvotřídní přípravek Intra našel na celém světě miliony loajálních a oddaných příznivců.

Prastaré znalosti + moderní věda = spolu lépe!

 

Spojujeme dávnou historii a moderní vědu!

Staří léčitelé ze všech koutů světa si dobře uvědomovali potenciální přínosy rostlinných látek pro uchovávání a zlepšování zdraví a vliv bylinných výtažků na různé funkce organismu. Tradiční moudrost těchto dávných praktik byla využita při přípravě moderní receptury kombinující třiadvacet osvědčených a prověřených bylinných výtažků.

 

Intra + vy = spolu lépe!

Přípravek Intra je vhodný pro lidi každého věku a pomáhá vyživovat buňky našeho těla a zásobovat je důležitými živinami na rostlinné bázi, které postrádáme v našem moderním jídelníčku. Na to vše stačí jedna nebo dvě dávky denně.

Klíčem k účinnosti přípravku Intra je synergické působení smíchaných bylinných výtažků – přínos je pak větší než by měla kterákoliv látka sama o sobě. Jinými slovy, třiadvacet bylinných výtažků obsažených v přípravku Intra působí spolu lépe!

 

 
© 2021Lifestyles International Holdings Corporation. Všechna práva vyhrazena.