Zvolte zemi/Jazyk: 
Rostlinné látky

Co znamená rostlinná látka?

Mluvíme-li o rostlinných látkách, hovoříme o výtažcích získaných z různých částí rostlin – to znamená z kořenů, listů, bobulí, kůry, kmene a květin. Někdy se použije celá rostlina, v jiném případě to může být pouze ta část rostliny, která má ozdravující a regenerační vlastnosti.

První známá svědectví o bylinných směsích pocházejí z doby před více než třemi tisíci let. Mnohé z těchto raných receptur se předávaly z generace na generaci. Ty, které přestály zkoušku časem, jsou dnes využívány miliony lidí a lékařů na celém světě. Za každou recepturou stojí kolektivní moudrost celých staletí – a každá je svědectvím o různorodosti kultur a klimatických podmínek, které utváří náš svět.

Lidský organismus + bylinné výtažky = spolu lépe!

 

Je úžasné, co dokáže spojení třiadvaceti přírodních rostlinných výtažků v jediném přípravku!

Dokonalá kombinace rostlinných výtažků zastoupených v přípravku Intra je výsledkem mnohaletého testování celé řady receptur. Těchto třiadvacet rostlinných výtažků z přírodních zdrojů bylo přesně smícháno tak, aby přípravek působil na všech osm soustav lidského organismu.

Jaký je výsledek? Intra působí přesně tam, kde má – dává vašemu organismu správné množství fytonutrientů a udržuje vás zdravé a silné.

 
 
 
© 2021Lifestyles International Holdings Corporation. Všechna práva vyhrazena.