Zvolte zemi/Jazyk: 
Better Together

Co znamená „spolu lépe“?

V životě existuje mnoho věcí, které spolu fungují lépe, téměř jako by byly pro sebe stvořeny. Arašídová pomazánka a džem. Filmy a pražená kukuřice. Jaro a rozkvetlé květiny.

Společnost Lifestyles objevila ještě další takové věci. Tou první z nich je třiadvacet bylinných výtažků, které jsou obsaženy v každé lahvi Intra. A protože tyto skvělé bylinné výtažky a jejich součinnost pomáhají uvést do rovnováhy všech osm systémů vašeho organismu, a tak dosáhnout lepšího zdraví a fyzické i duševní pohody, zjistili jsme také, že Intra a vy fungujete spolu lépe. Chcete-li vědět proč, pokračujte ve čtení!

Jsou ve vašem jídelníčku obsaženy všechny nezbytné rostlinné látky?

Rostlinné přísady mohou obsahovat mnohé látky, které dnes nejsou součástí žádné jiné stravy. Rostlinné látky byly pravidelnou složkou potravy našich předků, my však asi jen zřídka žvýkáme kůru nebo pojídáme květy rostlin, s výjimkou příležitostných „okrasných“ přísad v některých salátech.

Fytonutrienty a antioxidanty zastoupené v bylinných látkách jsou jedinečné a pro naše zdraví mají zásadní význam zvláště v době, kdy stress, nečinnost, znečištění a jiné problémy jsou tak významnou součástí moderního životního stylu.

Intra je přírodní bylinný doplněk výživy dodávající našemu organismu všechny potřebné složky, jež naši předkové získávali ze své stravy. Jsou to ty nejlepší přísady, kterými matka příroda pomáhá napravit škody na organismu způsobené dnešním hektickým životním stylem.

Together!Fytonutrienty + antioxidanty obsažené v jedné lahvi přípravku Intra = spolu lépe!

 
 
© 2021Lifestyles International Holdings Corporation. Všechna práva vyhrazena.